Může být realita pohádková?

Teď už jsem v klidu. Popíjím svou oblíbenou kávu, dívám se do ohně v krbu a otevírám se roku 2019. A jaký byl ten s s magickou osmičkou na konci – rok 2018? Pro mě osobně velká a rychlá jízda, kdy se mi plnily sny a přání a překonávala jsem sama sebe…

Aby něco mohlo začít, je třeba uzavřít to staré

A já teď bilancuji a uzavírám rok 2018. S velkou pokorou a vděkem. Uplynulých 12 měsíců bylo plné slz jak z radosti a smíchu, tak slz z dojetí a úspěchů.
Bylo plné sounáležitosti, uznání, ohodnocení, vděku, seberealizace. Překonávání samých sebe, vykročení z komfortních zón. Přehodnocování, nastavování nových systémů. Někdy to bolelo, někdy to šlo hladce a tak nějak samo a s lehkostí. Hodně jsme pracovali, ale i cestovali a odpočívali a plnili si naše sny.

Prostě všechno, co k životu patří. Nejen práce, ale i zábava.

Rok 2018 pro mě znamená 10 slov :

VDĚČNOST a POKORA – Šamani a talismany

Rok 2018 byl opět o uvědomění, jak jsem neskutečně vděčná, že mohu pracovat pro firmu tianDe, což znamená v překladu Nebeská dokonalost…

Význam spojení Nebeská dokonalost jsem pochopila až po 2 letech, kdy jsem navštívila kolébku firmy – oblast Altaje, kde síla přírody a letitých zkušeností místních šamanů byla tak silná, až se tajil dech.

Díky této obrovské síle přírody máme produkty, které v sobě obsahují výtažky bylin, sbíraných podle starých tradic a jsou chráněny talismany.

A já jsem vděčná za to, že mohu tuto filozofii firmy šířit dál.

PODPORA, PŘÁTELSTVÍ a SOUNÁLEŽITOST – z Já na My

Jsem vděčná za vedení společnosti, za majitele bez kterých by to nešlo, za pana ředitele pro Českou republiku a za mého leadera a vůdce Renatku.

Jsem vděčná za náš tým žen, které mě stále posouvají dál, podporují, spolupracují a spolu tvoříme neskutečně silný tým.

V tomto roce byl pro mě velký milník prosinec – kdy jsem definitivně pochopila, že to není o mě, ale o nás. Že to už netáhnu celé JÁ sama, ale jsme MY všichni.

A s tímto krásným pocitem vkročím do dalšího roku.

Cítím, jak se vzájemně podporujeme i napříč našimi liniemi. Cítím obrovskou PODPORU a PŘÁTELSTVÍ i mých kolegyň (konkurence :-)). Jezdíme spolu na dovolené, radujeme se a smějeme se a já jsem si uvědomila, jak je pro mě důležitá SOUNÁLEŽITOST. Být s lidmi, kteří jsou stejně naladění jako jste vy a táhnete za jeden provaz.

Nestačí mi slova, tu atmosféru dokáže nejlépe popsat video, které jsem od mého týmu dostala jako dárek.

Okamžiky mluví za vše…

UZNÁNÍ a OHODNOCENÍ –  Pohladí člověka na srdci

Nikdy by mě nenapadlo, jak pro mě bude v životě důležité UZNÁNÍ a OHODNOCENÍ. Z normálních zaměstnání to moc neznám.

Nikdy v žádném systému, ve kterém jsem pracovala, zaměstnanci nebyli ohodnocováni jako tady v tianDe. Nikdy by mě nenapadlo, jak to bude silné a dojemné jak pro mě, tak i pro náš tým, když jsme byli na zaoceánské lodi, kde bylo vyhodnocování výsledků za minulý rok a my jsme všechny měly krásné šaty, prošly jsme po červeném koberci, hrála krásná hudba a vedení společnosti nás ocenilo, poděkovali za odvedenou práci.

Z tohoto zážitku jsme žily ještě několik dalších měsíců a přála bych to zažít každé ženě.

SPLNĚNÉ SNY – Volkswagen Tiguan

Březen byl jeden z dalších silných měsíců – náš tým mi pomohl dosáhnout pozice Safírová ředitelka. Když se podíváte do našeho marketingového plánu na začátku a vidíte tam ty příčky, které máte zdolat, tak se vám zdá neuvěřitelné stát se ředitelkou.

Říkáte si, že to nikdy nedáte, že není možné něčeho takového dosáhnout.

Jenomže když děláte práci, která vás baví, tak to prostě nějak jde a v březnu jsme společně dosáhli další neuvěřitelné příčky a ještě tentýž měsíc jsem od společnosti dostala automobil značky Volkswagen Tiguan…

Asi tušíte jak moc jsem byla šťastná a pyšná na všechny, kteří jsou součástí našeho teamu.

CESTOVÁNÍ, ZÁBAVA – ze snu do reality

Vždy jsem snila o cestování. Mít práci, kde mohu pracovat odkudkoli na světě, pracovat, cestovat, poznávat nová místa, nové kultury a degustovat tamní jídla. Rok 2018 opravdu o cestování byl. Firma nás pozvala na plavbu zaoceánskou lodí, v září do Altaje a v říjnu do Turecka, co si víc přát? Víc už si toho přát ani nemohu. Mohu jen děkovat.

O krásách a síle nedotčené přírody Altaje píši v článku Splnil se mi sen https://ivananohavova.cz/inspirace/splnil-se-mi-sen-o-pratelstvi-a-uspechu/

Pohádková realita existuje

Vypadá to všechno pohádkově, co? Ale tak jak je den a noc, JIN a JANG, příliv a odliv, tak úplně stejně jsou tyto krásné pocity, o kterých jsem psala.

A protipólem toho je práce a někdy to nešlo i bez tvrdé práce.

Všichni jsme hodně pracovali. Za ten rok jsme se posunuli mílovými kroky dopředu. Pracovali jsme na sobě, školili se, vzdělávali sebe i naše lidi. Učili se nové věci, překračovali své zóny komfortu. Všichni jsme měli stovky schůzek se zákazníky, živých vysílání, webinářů, videí. Někdy byli i unavení a vyčerpaní, ale musím vám říct, že to stálo za “TO”.

Můžete ji zažít taky

Děkuji všem za tuto jízdu rokem 2018 a už teď se těším na rok další. Mám v hlavě spoustu nových nápadů, spoustu chuti dělat a učit se nové věci. Posouvat vše o level výš.

Pokud máte chuť zažít aspoň zlomek z toho o čem jsem tady psala, těším se na váš email, zprávu, telefon…..prostě se mi ozvěte ☘
  Protože tohoto může dosáhnout a zažít každý.

  Těším se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivča ♥♥♥

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top