Ivana Nohavová Tiande

O mně

Myslím, že jsem jako každá jiná žena, která se chce věnovat své rodině, dětem a přátelům, a také zálibám a koníčkům.

Protože jsem vždy hledala nezávislost a zodpovědnost za svůj vlastní úspěch, přitahovalo mě podnikání. Jsem vášnivá karavanistka a cyklistka, a tak mě lákala možnost cestovat a při tom pracovat, v podstatě odkudkoli na světě. Dnes se mi velká část mých snů splnila, ale mám ještě hodně těch, které si chci splnit.

O Ivaně Nohavové

Vyhoření z úspěchu

Začala jsem podnikat jako poradce v oblasti výživy a zdravého stravování. A dařilo se mi. Poradna byla plná od rána do večera, spolupracovala jsem s několika lékaři a stovky lidí se díky spolupráci se mnou zbavovali své nadváhy.

Bohužel, úspěch a pracovní vypětí si vybíraly svou daň. Neměla jsem čas na svou rodinu ani přátele. Na dovolenou jsem jezdila vyčerpaná a z ní se vracela s vidinou opět zaplněného diáře. Po sedmi letech jsem si uvědomila, že jsem vyhořelá. Byla jsem tak vyčerpaná a unavená, že jsem začala hledat novou cestu. Hledala jsem, co budu dělat dál.

Obchodníkem proti svému přesvědčení

Udělala jsem si osobnostní test, ve kterém mi vyšlo, že jsem OBCHODNÍK – tomu se mi nechtělo věřit. Byla jsem zklamaná, protože mě obchod nikdy nebavil ani nelákal. Ale jednoho dne jsem si řekla, že se má vyzkoušet všechno, a tak jsem se vydala na dráhu obchodníka.

Získala jsem pozici obchodního zástupce ve společnosti s výrobky zdravé výživy a musím říct, že mě “obchodničina” opravdu bavila. Jenže po tisícovkách najetých kilometrů a dvaceti pěti dnech zaměstnanecké dovolené mi začala chybět nezávislost. Uvědomila jsem si, že chci dál dělat obchod, ale moderně, nezávisle na čase a prostoru.

tianDe je láska na celý život

Rozhlížela jsem se po možnostech a hledala příležitosti, které by v sobě spojovaly obchod a moderní technologie. Jednu takovou mi představila Renata Králová, která využívala on-line marketing při distribuci produktů tianDe.

V té době jsem měla osm let ekzémy kolem očí, které jsem si léčila kortikoidy, a tak jsem měla důvod si objednat první balíček. Když ekzém za dva dny po použití jednoho z výrobků tianDe zmizel, bylo rozhodnuto.

I další výrobky mě tak oslovily, že jsem je úplně přirozeně začala doporučovat svým kamarádkám a známým. Postupem času jsem začala pomáhat ženám, které trpí padáním vlasů, ekzémy, lupénkou, bolestivou menstruací, bolestmi kloubů, zad a dalšími neduhy.

Dnes se svým týmem pečuji o 8000 spokojených zákaznic

Po dvou a půl letech u tianDe mám ve své síti více než 8000 zákaznic, o které společně s mým týmem pečujeme. Za tu dobu jsem se naučila spoustu věcí, například jak využívat on-line marketing a Facebook, jak dělat webináře, přednášky, domácí párty nebo točit videa a psát články, a také jak vést a koučovat tým dalších distributorů a vychovávat z nich lídry.

O Ivaně Nohavové

Dnes vedu tým více než dvou desítek úspěšných žen. Jsou to ženy, které měly touhu po novém životě. Měly odvahu opustit někdy své zaměstnání a jindy se nevrátit po mateřské do práce, která je nebavila. Některé se chtějí ve svém novém životě naplno realizovat a jiné si si chtějí jen tak přivydělat ke svému současnému platu. Ty nejúspěšnější už od naší společnosti dostaly nové automobily a plní si své sny.

Mnohým z nás se s tianDe změnil život. Děláme práci, která nás baví. Vzděláváme se a cestujeme. Vybudovali jsme si prostředí, v kterém se podporujeme, inspirujeme a pomáháme si navzájem. Máme čas nejen na sebe, ale hlavně na naše rodiny a přátele, na naše zájmy a koníčky. Takové naplnění a uspokojení z práce jsem si před několika lety ani nedokázala představit.

Zajímá Vás více o mém podnikání? Ráda se s Vámi podělím
  Těším se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivča ♥♥♥

   

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top