Splnil se mi sen o přátelství a úspěchu

Myslela jsem si : „Mám tolik zkušeností, tolik jsem toho viděla, prožila. Tohle je hloupost. To se mně stát nemůže…“ Znáte to? Hlavou proletí vteřinová myšlenka, nevěnujete jí pozornost. A najednou se to děje ve skutečnosti. Rok s rokem se sešel a mně se splnil krásný sen.

A ještě teď , když píšu tyto řádky, se cítím jako ve snu. Je brzy ráno, nemůžu spát. Cloumají se mnou všechny emoce a zážitky.

Nikdy dřív jsem to nezažila

Dřív jsem pracovala na volné noze, pak v zaměstnání, bylo to náročné. Proto dnes cítím velkou vděčnost. Jsou to totiž 3 dny, kdy jsem se vrátila letos z již třetí dovolené s TianDe team travel. Nikdy dřív jsem to nezažila a ani neslyšela o žádné firmě, která by si takto vážila svých partnerů a takto je ohodnocovala za svojí práci. Firma je na trhu 11 let a každý rok jako bonus dává dovolenou zdarma svým partnerům.

Když jsem podnikala jako výživová poradkyně, vše jsem si musela zařizovat sama, o vše se sama starat, získávat zákazníky, pečovat o zaměstnance, vymýšlet strategii… Bylo to vyčerpávající a často moje úsilí nepřineslo očekávané ovoce.

Příležitost, která ke mně v podobě spolupráce s TianDe přišla, byla nečekaná.

Od té doby se mi plní ty nejneuvěřitelnější sny.

Když jsem poprvé viděla motivační video ze zaoceánské lodi, přišlo mi to jako scifi film. Jako nesmysl.

Všude byl luxus, vše se to třpytilo, všechny ženy byly nádherně upravené v krásných šatech  (v té době jsem chodila pouze v džínách a triku), všichni se usmívali, radovali a já jsem se na to video dívala jako na něco, co se mi nikdy nemůže stát.

Ti lidé mi byli tak vzdálení. Nevěřila jsem, že se něco takového může někomu splnit.

Myslela jsem si, že je to jen reklama. Že se to nemůže stát

Přesně za rok a čtvrt své práce jsem v tomto filmu hrála…..procházela se v šatech po červeném koberci a zažila sen, o kterém jsem ani nesnila……a nejenže jsem tam byla jen já, ale jely tam se mnou ženy z mého teamu.  Ženy na mateřské, ale i ty, co dokázaly opustit svojí práci.

Věřily mi a vrhly se se mnou do každodenní práce, šly krůček po krůčku, zdolávají překážku po překážce a učí se nové věci.

V čisté nedotčené přírodě Altaje mi došel dech

V září nás firma pozvala do Altaje. Je to kolébka naší firmy. Zde se pěstují a sbírají všechny byliny a rostliny, z kterých se vyrábějí naše výrobky.

Oblast, kde je snad nejčistější příroda na světě.

Altaj má neskutečnou energii, každá hora je tu posvátná, každá řeka je tu posvátná a až zde jsem pochopila, proč jsou naše výrobky tak výjimečné a silné. V nedotčené přírodě uprostřed vysokých hor roste 300 druhů léčivých bylin. Z nich vyrábí naše firma své produkty, které vyvíjí podle starých tibetských receptur, které lidstvo léčí již tisíce let. Bílé vrcholky lemují okolní divokou přírodu. Řeky tu vyvěrají z ledovců a mají proto nebesky čistou vodu. V hlubokých údolích se rozprostírají nekonečné pláně a louky, které nabízí ideální podmínky pro růst léčivých rostlin. To vše pochopíte až na místě, kde vám opravdu dochází slova.

Jestli je toto sen, tak ať se z něj nikdy nevzbudím

Svojí polovinu teamu jsem doprovázela a užívala si dovolené v září do Altaje a druhou polovinou teamu v říjnu do Turecka.

Firma nás pozvala do  5 ti hvězdičkového hotelu  Bellis Deluxe v Beleku, kde se mi při vstupu do hotelu tajil dech. V Turecku jsem už s rodinou byla, ale takovou nádheru jsme si opravdu nikdy dovolit nemohli. Nádherné pokoje, pláže, bazény, moře, krásné počasí, úžasná parta stejně naladěných žen…..jestli je toto sen, tak si přeji ať se z něj nikdy nevzbudím….

Zde jsem měla možnost se školit s nejúspěšnějšími leadery světa, sjeli se ti nejúspěšnější ze všech států. Získali jsme nové informace o novinkách, dostali další motivaci na další rok. Na pódiu se střídali nejlepší v oboru a předávali nám své know-how. Všichni jsme přijeli nadšení a s obrovskou chutí pracovat.

Přepych a luxus je pomíjivý, ale přátelství přetrvá

Tato dovolená nebyla jen jen o tom , co tady píši, ale byla o přátelství. Měla jsem poznat nové naprosto skvělé lidi, navázat nová přátelství a týden se s nimi smát.

Pro mě bylo největší překvapení, když mi všechny moje kamarádky připravily krásnou oslavu svých 43 narozenin.
Bylo to krásné a dojemné…..
Je radost slavit narozeniny na takové dovolené, s takovými lidmi.

Jeďte se mnou do Číny

Co říct závěrem? Protože na tyto dovolené jezdíme v říjnu, tak Vás všechny zvu na panáka a oslavu svých narozenin i příští rok a kam? Tentokrát do Číny – slavit budeme v Shanghai :-).

A pokud mi to vyjde termínově tak svátek budu slavit na zaoceánské lodi – vyplouváme z Amsterdamu, Londýn a další metropole, takže vás všechny srdečně zvu i na naši plavbu lodí ⛵ ⛴
Říkáte si, že je to nemožné?

Myslíte, že toto nikdy nemůžete zažít? Že tohoto nemůžete dosáhnout?

Věřte mi, že můžete! ⛱ ♡ ☘

Ozvěte se mi třeba přes Facebook (https://www.facebook.com/ivana.nohavova)

♡♡♡ Těším se na vás ♥♥♥

 

Pomohlo?

Související štítky

VIP Karta

Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

Top