Ženy u nás zkrásní a užívají si život

Léta mě trápilo akné.  Byl to celoživotní problém a to doslova! Pak ke mě jakoby zázrakem přišlo řešení. Akné nejen, že zmizelo, ale přišlo mi do života daleko víc zábavy a ženské energie.

Lidi mě začali sami oslovovat a ptát se, jak jsem to udělala

Eva Rozsypalová je maminkou dvou dětí, sportuje, studuje vysokou školu, dělá realitní makléřku a právě dosáhla nové pozice “ŘEDITELKA tianDe“ .

Pracujeme spolu více než rok a Eva u nás neskutečně zkrásněla. Nedalo mi to a vyzpovídala jsem ji.

Proč  se zkušená a úspěšná realitní makléřka začne zajímat o kosmetiku a to tak, že dokonce radí druhým ženám? Jak je možné, že dělá tianDe s takovou lásku a vírou?

Hodně mi pomohl produkt, který mě zbavil celoživotního problému a to akné. Lidi mě začali sami oslovovat a já najednou zjistila, že pracuji, dělám tianDe.
Doporučila jsem tianDe pár kamarádkám na různé potíže a viděla jsem jak pomohlo tianDe i jim.

Pleťová řada je právě jen jedna z mnoha odvětví, se kterým umíme lidem pomoct. Nejčastěji pomáhám lidem s padáním a růstem vlasů, s migrénami a bolestí kloubů.
Uplně nejvíc řeším s ženami gynekologické potíže, tolik žen má v dnešní době problémy a nikde se o tom nemluví. Máme patentované produkty na ženské zdraví a opravdu pomáhají. Dostávám spoustu děkovných dopisů i osobních poděkování, že jsem jim pomohla. Mám za sebou spoustu žen, kterým jsem pomohla od úporných migrén, návalů v přechodu a jiných potíží. Toto mě žene stále vpřed, když vidím jak dokážu pomoct. Stalo se to posláním ❤️

Práce pro mě vůbec není práce.

Vnímám to jako hru, zábavu, srandu. Jen radím ženám a jim to pomáhá. Je to úžasné. Doporučím produkt a vyřídím slevu na eshopu. Produkty tianDe jsou funkční, fungují na principu tradiční čínské medicíny a jeden navazuje na druhý, je to vzájemná synergie.

Evi, ty sportuješ. Pamatuji si den, kdy jsi mi zavolala, že chceš vyzkoušet náš produkt deodorant, přírodní krystal – Alunit. Co tě na prvním balíčku tak nadchlo?

Účinnost produktů a jejich cena. Čekala jsem, že bude balíček hodně drahý, když jsem viděla ty úžasné reference. Jinými slovy funkčnost a kvalita jsou za vynikající cenu.

Jak vypadá tvůj běžný den? Jsi maminka 2 dětí, sportuješ, studuješ vysokou školu – vím o tobě, že každý den ráno běháš, děláš reality a tiande… Jak to vše zvládáš ?

Zde řeknu svůj oblíbený citát: ‘Nic není otázkou času, ale vše je otázkou priorit. Pokud nemáš na něco dostatek času, tak ve skutečnosti to není jen tvoje priorita.”

Mám prostě své sny a cíle a jdu si za nimi.

Jak se změnil tvůj život s tianDe? Co ses naučila? Kam ses pomyslně posunula? Co ti spolupráce s námi dala?

V TianDe je obrovská možnost osobnostního rozvoje. Měla jsem a mám možnost se osobně bavit a nechat se koučovat těmi nejlepšími obchodníky. Vždy je možnost se jich na cokoliv zeptat. Každý z nich mi dal spoustu uvědomění a aha momentů, které mi dochází stále v průběhu. Spolupracujeme a pomáháme si napříč sítí i když jsme si “konkurencí”.

Tady člověk prostě “nezakrní”!
Když chce, může na sobě pracovat stále. Když se podívám jaká jsem byla před rokem a jaká jsem teď, tak se to nedá srovnat. Posun je tam obrovský. Potvrzují mi to i holky z mého týmu, které jsou se mnou od začátku. V tomto je tianDe hodně dynamické.

Dosáhnout této pozice není zadarmo, je to práce jako každá jiná. Vím že do svého týmu hledáš další šikovné ženy, se kterými by sis práci užívala jako my dvě spolu. Máš ženám opravdu co předat, získala jsi na cestě spoustu zkušeností a musela překonat spoustu překážek. Chceš ženám něco vzkázat? Nebo jaké ženy se ti mohou ozvat?

Ráda bych pracovala se ženami, které mají chuť v životě na změnu.

Ženy, které mají své sny a chtěly by si je splnit. Ženy, které se nebudou bát opustit svůj životní stereotyp a budou ochotny na sobě pracovat. Nemusí mít vůbec obchodní zkušenosti, nejdůležitější je chtít.
První na co se při pohovorech ptám jsou jejich sny a co jsou ochotny pro ně udělat.

Takovým ženám ráda ukážu cestu ke splněným cílům a snům a že jsem si jich splnila už hodně :-)???

Zajímá vás jak pracujeme? Chtěla byste zažít ve svém životě více svobody? Napište nám, poradíme jak začít.
  Těšíme se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivča  a Eva♥♥♥

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top