Zahodila jsem předsudky

Myslím, že jsem úplně obyčejná holka (i přes svůj věk se tak cítím 🙂 ). Mám zajímavou, rozmanitou práci, ale něco mi chybělo. Dlouho jsem stála na místě…

Věci a život plynuly tak nějak stejně

Cítila jsem, že potřebuji změnu.
Něco, co mě zase bude hodně naplňovat a bude dávat mému životu smysl. Vždy jsem byla zvyklá se o sebe postarat. A i když já i můj muž máme solidní zaměstnání a náš výdělek je velice pěkný, tak mi něco chybělo.

Gábina Sobíšková si žila s manželem takový pohodový život. V podstatě nic zásadního ji nenutilo dělat ve svém životě změny. Přesto začala hledat, co by ji naplnilo a osud ji přivedl ke mně.

S Gabčou jsem si povídala o tom, jak se to stalo a co jí naše seznámení přineslo do života.

Gábi, pověz, co tě přitáhlo k tianDe a vlastně do mého týmu?

Před dvěma lety jsem byla u své kamarádky fyzioterapeutky, která mi představila „zázračné“ produkty, se kterými začala pracovat. Měla jsem v té době problém s bolestí zad a začínající mykózou, která u mne byla neobvyklá.
Řekla jsem si, že zkusím jeden z jejích zázraků, a kontaktovala ji. Vendulka mě seznámila s tebou a Ty jsi mi pomohla se sestavením mého prvního balíčku a vyřídila mi možnost nakoupit si produkty s atraktivní slevou.
Z produktů jsem byla nadšená.

Moje problémy se rychle vyřešily.

Takže jsem se začala zajímat dál. Zaujalo mě, že produkty se vyrábí z vysoce účinných altajských bylinek a dalších zajímavých ingrediencí. Byla jsem překvapená, že všechny produkty obsahují až 20 % účinných látek oproti produktům běžné kosmetiky, které mají pouhá 3 – 5 % účinných látek.

A ten rozdíl v účinnosti je fakt vidět.

Nikdy v životě jsem nezažila to, že se těším na něco, co vlastně vůbec neznám a nevím, jestli a jak to bude fungovat. Začala jsem o tom mluvit s ostatními, šířit svůj zájem a lásku, protože mě produkty velice nadchly.

Jsem hrdá, že pracuji pro Tiande a jsem na to neskutečně pyšná!

Víte.. Můj příběh možná není tak silný a rychlý jako příběhy jiných kolegyň, které žily na hraně existenčního minima a to je vyhnalo do výšin, kterých ani zdaleka nedosahuji.
Ale je reálný❤️

Během pár měsíců jsem měla příjem kolem 20 000 Kč jen za to, že jsem si zamilovala produkty

Ještě než mi přišel první balíček, věděla jsem už, co bude v dalším. Produkty mě naprosto uchvátily!

Vše fungovalo.

Orthophyt a fytonáplasti mi na bolesti zad zabraly neskutečně a já kromě toho, jsem objevila nový koníček a novou lásku. A Ivanka, která viděla, jak jsem se do toho pustila, se mě zeptala „co bys řekla tomu, kdyby sis mohla s tianDe přivydělat něco ke své práci? Bylo by to pro tebe zajímavé?“

Má odpověď zněla „Ano, bylo a moc“. Najednou mi na mém účtu přistávaly provize za to, že jsem s láskou a naprostým nadšením hovořila o něčem, co mě naprosto uchvátilo, zaujalo a hlavně – co fungovalo nejen na mě, ale i na mé rodině.
V září 2017 jsem získala svou zákaznickou kartu a během pár měsíců jsem měla
příjem kolem 20 000 Kč.
Vše jsem zvládala při své stálé práci v soukromé firmě.

Ženy v mém týmu zkrásněly, získaly větší zdraví, pohodu a cítím, že jim chci ještě více pomáhat

Má touha u sebe něco změnit je stále velká. Mám v týmu tolik žen, kterým tianDe změnilo život – a to nejen po stránce zdravotní, po stránce krásy, ale i že se o sebe začaly více starat a uvědomily si, jak důležité jsou!
Mám v týmu ženy, které s nadšením nakupují jen pro sebe a své rodiny, ale i dívky a ženy, které se rozhodly tianDe šířit dál a ony samotné zažívají to, co jsem zažívala já – pocity nadšení, vděku, … Vlastně ani nevím, jestli je všechny umím popsat!
A já za to cítím odpovědnost.

Cítím, že se musím stále posouvat dál a dál, abych těmto ženám uměla pomoct, být oporou.

A tak se vzdělávám stále dál a dál. Začala jsem pracovat pod vedením pana Miroslava Prince, který je odborníkem na obchod. Naučil mě mít jiný pohled na sebe, svou práci svou činnost, když se chci posunout blíže ke svým cílům.
Dnes vím, že se musím zaměřit na svou aktivitu, předem si důkladně připravit jednotlivé kroky. Koho dnes oslovím, s čím jej oslovím, co od toho hovoru očekávám a co vše pro to mohu udělat… Jaké kroky udělám, abych se posunula blíž ke svým cílům a snům.
Stále jsem však cítila, že ještě něco potřebuji. Mám v týmu mnoho žen, které mají také své sny a cíle a já se musím naučit je vést, umět jim pomoci na jejich cestě, být dobrým leadrem. Neuměla jsem to. Až najednou se mi otevřela cesta. Dostala jsem možnost stát se součástí týmu tvůrců on-line školy podnikání.
Neváhala jsem a okamžitě přijala tuto výzvu. Vyplatilo se. Tato škola mě učí umět lépe komunikovat se svými lidmi.

Posouvám se jako člověk, jako leader


Moc za tuto příležitost, za vše co se mohu naučit a učím moc děkuji svým velkým vzorům, kamarádkám a velkým leadrům od kterých je se co učit – Ivance Nohavové, Jiřince Máčelové a Renatce Králové.

Jsem moc ráda, že tyto dvě dámy jsem na své cestě potkala. A právě ta cesta a vše co se na ní kolem mě děje je to, co mě neskutečně naplňuje, to je ten můj cíl.

Rodina mi v začátcích nevěřila, ale podpořili mě

Když jsem s tianDe začala, má rodina zpočátku tomu všemu vůbec nevěřila, ale získala jsem přesto od nich podporu a prostor. Dnes, kdy jsem na pozici ředitelky, firmě spolu s mým úžasným týmem generuji obrat v několika milionech korun měsíčně, již jsem mohla dopřát své rodině krásné tři dovolené v zahraničí v jednom roce, což jsme si dlouho dovolit nemohli, navštívili jsme Gruzii, aktivní dovolenou kolem Salzburských jezer, vytouženou lyžovačku v Alpách, absolvovala jsem s TianDe týden na luxusní zaoceánské lodi, s níž jsem navštívila hned 5 zemí a firma mi na tuto nádhernou dovolenou převážnou část přispěla. Na podzim s rodinou navštívím další nádhernou zemi, o které jsem vždy snila Portugalsko…prostě začala jsem si plnit své sny.

Holky, předsudky hoďte za hlavu a pojďte do toho, je to jízda, která vás bude bavit

S tianDe můžete začít krok po kroku jako já. Ivanka mi pomohla, ukázala mi cestu. Uvidíte, že si produkty zamilujete. A když je budete milovat Vy, nakazíte i ostatní. Třeba vás to nechytne, ale třeba za pár měsíců budete nadšeně psát podobný příběh – Váš příběh – o tom, jak Vám tianDe změnilo život.
Protože tianDe životy opravdu mění. ???

Zajímá vás jak pracujeme? Chtěla byste zažít ve svém životě více svobody? Napište nám, poradíme jak začít.
  Těšíme se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivča  a Gabča ♥♥♥

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top