Jako žena bych se v žádném zaměstnání neměla tak dobře jako teď

V prosinci mi končí rodičovská dovolená a já se rozhodně nechystám vracet kamkoliv do práce. TianDe je moje práce, můj životní styl. Už nemám stáhnutý žaludek při placení složenek. Jsem stále s dětmi. Když jsou nemocné, jsem s nimi doma a nemám strach, že mě šéf vyhodí…

Na rodičovské jsem brala 3 800 Kč a teď mám plat manažera a zároveň svobodu

Jmenuji se Hana Hübschová a jsem maminkou na rodičovské dovolené. A zároveň jsem v tuto chvíli na pozici stříbrný ředitel. Díky tianDe se naší rodině úplně změnil život. Pobírala jsem rodičovský příspěvek ve výši 3 800Kč .Uznejte sami, že za to se žít prostě nedá.
Přišla mi do života příležitost aniž bych ji hledala a jsem nesmírně vděčná, že jsem součástí tianDe. Nyní mám plat vysoce postaveného manažera, i když pracuji z domu!

Přeji každému tuto svobodu a mít se tak dobře.Byla jsem s dětmi celé velké prázdniny a každý den jsem podnikali výlety, na které bych kdysi prostě neměla peníze.

Díky tianDe a štědrostí této firmy jsem si mohla pořídit krásné bílé a bezpečné auto SUV, o kterém jsem vždy snila. Po 2 letech u firmy ho skutečně mám. Tímto děkuji svému manželovi i dětem za obrovskou podporu a lásku. Také děkuji všem v naší firmě, celému týmu nahoru i dolů za podporu, sounáležitost a přátelství.

Proč šla Hana do multilevelu, i když nechtěla ?

Co tě přivedlo k tianDe?

Kamarádka Žanča dávala na svou FB zeď pořád nějaké letáčky o rýmě, kašli, bolesti hlavy apod. Já to registrovala, ale nějak se o to nezajímala, protože v tu chvíli mě nic netrápilo. Takto jsem ji sledovala asi půl roku.

Vyučuji Line dance již 12 let a v září 2017 jsme chystali zrovna obrovskou taneční víkendovou akci na kterou přijíždí lidé z celé ČR i ze zahraničí a já na této akci měla vyučovat.

Bylo pondělí a já se ráno probudila s ježkem v krku a s horečkou, rýmou a bolel mě celý člověk a říkala jsem si, že se do víkendu nemám šanci uzdravit.

Najednou mi proběhlo hlavou, že bych zkusila ty „zázraky“, které Žanča stále sdílí. Napsala jsem jí, Žanča mi hned „naordinovala“, co bych rozhodně měla zkusit, já ihned objednala a ve středu mi přišel balíček. Stále jsem byla dost nemocná a zoufalá. Ihned jsem si vše nasadila dle rad a snad se i modlila 😀 A opravdu se stal zázrak! Já takový nevěřící Tomáš!!! Já byla v sobotu na taneční akci zcela v pořádku, jak my tanečníci říkame „na značkách“ . Nikdy bych zřejmě neuvěřila, kdybych nezkusila. A tak začal můj příběh s tianDe….

Proč jsi se rozhodla s tianDe spolupracovat?

Mám to rozdělené na 2 fáze 😀

Ta první, že já jsem vůbec neměla v plánu dělat zase další MLM 😀 Chtěla jsem to jen zkusit a potřebovala jsem pomoct.

❤️Jenže já se zamilovala❤️. Ano, měla jsem novou životní lásku, ❤️.

A já byla ze všeho tak nadšená, že právě na této akci jsem všem říkala svou příhodu s rychlým uzdravením na bázi tradiční čínské medicíny s voňavými bylinkami. Po této akci jsem měla objednávku asi za 8 000 Kč. Říkám si, dobře, tak jim to jednou objednám no 😀 A hned další víkend jsem jela na jižní Moravu s velkou partou přátel, bylo nás tam asi 30 lidí. A já zase všem vše vykládala, měla jsem sebou Slaviton a Wutong a všechny jsem mazala a lepila a opět jsem odjížděla s obrovskou objednávkou.

Takže následovala fáze číslo 2. Já jsem se v této fázi rozhodla, že to teda zkusím, když mi to jde tak samo, že za zkoušku nic nedám a ono to opravdu vyšlo! Dodnes jsem Žanci tak moc vděčná za to, že mě k tianDe přivedla, že mě vše a trpělivě naučila. Děkuji!

Jaké vidíš výhody při spolupráci s tianDe?

Opět bych to rozdělila do dvou částí.
Ta první je, že se mi na této práci líbí to, že si každý může vybrat, jakým způsobem ji bude dělat. Jestli bude vše dělat jen online nebo prezentace pro více lidí či domácí párty apod. Každý jsme dobrý v něčem, a tak to můžeme skvěle zužitkovat. Výhodou naší práce je to, že se vzděláváme z domu, vše online. Máme úžasné pondělní webináře na dané téma.

Pokud nestíhám, tak máme k dispozici záznamy, máme troufnu si říct vyšlapanou cestičku, kdy stačí následovat svého sponzora, což je člověk, který Vás do tianDe přivedl, a který Vám vždy rád poradí.

Máme obrovskou produktovou skupinu, kde je přes 31 tisíc členů a v této skupině je spousta rad, zkušeností, videí, fotek před a po….Takže já se vlastně čtením těchto rad vzdělávám pěkně z domu a mohu se v plné míře věnovat svým dvěma dětem a manželovi, což je pro mě priorita a za což jsem nesmírně vděčná.

Druhá část otázky jaké výhody má tato práce je bezesporu to, že tianDe má unikátní a funkční produkty každodenní potřeby, cenově dostupné většině domácnosti.

Každý potřebuje zubní pastu, kartáček, šampon, krém na vrásky atd.

Já si nedokážu představit, že bych prodávala třeba hrnce, peřiny či jiné takové zboží, které prodáte jednou a pak několik let nic. Chápete tu výhodu? Já ano a kromě toho mě naplňuje, že mohu pomáhat lidem. Vždycky jsem se snažila všem pomáhat, takže v tianDe jsem se našla. Někoho bolí záda, pomůžu. Padají vlasy, pomůžu….

Kdyby se chtěl někdo přidat do tvého týmu, co od něj očekáváš??

Ivanko, já hlavně hledám parťáky, kteří jsou naprosto v pohodě, kteří jsou usměvaví a kteří opravdu chtějí pracovat a realizovat se. Očekávám od něj pracovitost, vytrvalost a nadšení.

Výhodou také je, že v tianDe nezáleží na vzdělání, věku, výšce, šířce 😀

Prostě jen mít to nadšení a chuť.

Co myslíš, že je v této práci důležité k tomu, abys byla úspěšná?

Myslím si a jsem o tom vlastně přesvědčená, že aby byl člověk úspěšný je důležité duplikovat (kopírovat) svého sponzora, který je již úspěšný.

Ta cestička je opravdu vyšlapaná. Já jsem začala pracovat ani nevím jak.

Určitě je super zapojit svou kreativitu, nápady a srdce, ale základ je prostě vytvořený. A také je pro mě opravdu důležité být každé pondělí ve 20:00 na webináři a vzdělávat se.

Nechcete pracovat za pár peněz? Jste unavení, vyhořelí?

Připojte se k nám do tianDe. Vyzkoušejte naše úžasné produkty.
Zaujala jsem Vás? Máte chuť ve svém životě něco změnit a třeba si přivydělat nějakou korunku nebo stabilně vydělávat, ozvěte se mi.
Vše Vás naučím a pomůžu Vám ke spokojenějšímu životu.

???Je to o svobodě, přátelství, spokojenosti.❤️❤️❤️

Práce je pro nás každodenní zábava a radost. ???

Zajímá vás jak pracujeme? Chtěla byste zažít ve svém životě více svobody? Napište nám, poradíme jak začít.
  Těšíme se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivana a Hana ♥♥♥

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top