Když něco krásného končí

Sedím, piju svoji oblíbenou kávičku, mám nohy na stole a myslím na to, že je poslední týden prázdnin a něco krásného končí, ale také vím, že něco krásného začíná. Jaké to léto vlastně bylo? Uf… Byla to opět jízda.

Nádherné dva měsíce prázdnin s karavanem

Já jsem své léto opět strávila v karavanu a navštívila pár oblíbených campů v ČR. Jsem ostuda, mám proježděné hory v Rakousku a Itálii a poprvé jsem byla karavanit a kempovat v Krkonoších. Byla jsem opravdu překvapená jak se Krkonoše změnily: jaká jsou tam vybudovaná krásná lyžařská střediska ☃ a kolik možností se zde nabízí i v létě ☀.
Návštěva Sněžky, Harachova a Jánských lázní a okolí stála opravdu za to.

Neskutečně jsme si čas strávený spolu jako rodina užili ! Jsou to pro mě ty nejkrásnější zážitky ❤️


Hned z Krkonoš vedla naše cesta na Mallorku, zde jsme si opravdu jako rodina odpočinuli. Užívali jsme si sluníčko, jídlo, pití, krásné pláže a hráli jsme všechny možné animační hry v hotelu jako malé děti !

Práce je pro mě radost a zábava

Hned po návratu mě a můj team čekalo rozjetí Letní on-line školy podnikání. Přihlásilo se nám celkově 500 lidí, které jsme po celou dobu prázdnin vedli. Učili je krůček po krůčku vytvářet si své vlastní podnikání.

👩‍👦‍👦Přihlásily se ženy na mateřské, které si chtějí přivydělat a vybudovat si vlastní byznys a nevracet se už po mateřské do práce.
💵Ženy, které chodí do zaměstnání a hledají přivýdělek.
🧘‍♀️Máme tam i ženy, které hledají seberealizaci, změnu nebo postupně chtějí odejít ze zaměstnání.
☛Těch důvodů proč dělat něco navíc je hodně.
Spolu se svým teamem jsme vytvořily skvělý on-line koncept videí, webinářů, on-line porad, poraden a veškeré podpory pro začátečníky.
Musím říct, že jsme se do toho všichni pustili po hlavě a opravdu jsme si to užili, prostě nás to bavilo. Teď už máme první krásné výsledky.

🍀 Ani nevíte, jak jsem šťastná, že nemám zaměstnance, sklady a výhodou mé práce je ta, že pracuji odkudkoli na dálku, hodně dělám věci on-line pomocí videí, webinářů, uzavřených facebookových skupin.
Vše si jde naplánovat předem, takže jsem si vše připravila a mohla vyrazit do dalších kempů jako jsou Strážnice, Rožnov pod Radhoštěm, Pasohlávky a další. 🍀

Mé letní prázdniny končí a já se těším na podzimní cestování

To je ve zkratce mé léto, mé prázdniny, které končí. A já už se těším i na podzim 🎃, na určité zklidnění, pravidelnost, svařáky a vonné svíčky.
🍂 Podzim mám ráda.

🚚 Naplánovali jsme si další cesty karavanem do termálních lázní, výlet do Budapešti s kámarádkami, ale cesty i pracovní..

Čekají nás velká produktová a byznysová školení Praha – Brno – Ostrava, kde nás bude o principech tradiční čínské medicíny školit naše Produktová managerka Elenka Ješíčková a já se svými dalšími kolegyněmi budu školit marketing a prodej. Některé sály jsou už plně vyprodané, ale kdyby vás zajímala naše práce, tak se mi ozvěte.

Dostala jsem od firmy pobyt v Číně a celá rodina jede se mnou

Jako každý rok, tak i letos jsme měli vyhlášenou soutěž od firmy, pro kterou pracuji. Splnila jsem podmínky a dostala jsem dovolenou zdarma.
👘 Letos letíme do Číny.

Na tento pobyt se neskutečně těším, letíme celá naše rodina.  Shanghaj, Peking, velká čínská zeď, to jsou opravdu místa o kterých se mi ani nesnilo, že někdy uvidím a zažiju jejich atmosféru. 🧳

Jsem nepopsatelně vděčná za tuto cestu, za svobodu, kterou tady ve firmě mám. Za možnosti a příležitosti, které každým dnem dostávám.

Zajímá vás jak pracuji? Chtěla byste zažít ve svém životě více svobody? Napište mi, ráda poradím jak začít.
Těším se na Vás….

♡♡♡ S láskou a úctou Ivča ♥♥♥

Pomohlo?

Související štítky

VIP Karta

Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

Top