Když něco krásného končí

Sedím, piju svoji oblíbenou kávičku, mám nohy na stole a myslím na to, že je poslední týden prázdnin a něco krásného končí, ale také vím, že něco krásného začíná. Jaké to léto vlastně bylo? Uf… Byla to opět jízda.

Nádherné dva měsíce prázdnin s karavanem

Já jsem své léto opět strávila v karavanu a navštívila pár oblíbených campů v ČR. Jsem ostuda, mám proježděné hory v Rakousku a Itálii a poprvé jsem byla karavanit a kempovat v Krkonoších. Byla jsem opravdu překvapená jak se Krkonoše změnily: jaká jsou tam vybudovaná krásná lyžařská střediska ☃ a kolik možností se zde nabízí i v létě ☀.
Návštěva Sněžky, Harachova a Jánských lázní a okolí stála opravdu za to.

Neskutečně jsme si čas strávený spolu jako rodina užili ! Jsou to pro mě ty nejkrásnější zážitky ❤️


Hned z Krkonoš vedla naše cesta na Mallorku, zde jsme si opravdu jako rodina odpočinuli. Užívali jsme si sluníčko, jídlo, pití, krásné pláže a hráli jsme všechny možné animační hry v hotelu jako malé děti !

Práce je pro mě radost a zábava

Hned po návratu mě a můj team čekalo rozjetí Letní on-line školy podnikání. Přihlásilo se nám celkově 500 lidí, které jsme po celou dobu prázdnin vedli. Učili je krůček po krůčku vytvářet si své vlastní podnikání.

?‍?‍?Přihlásily se ženy na mateřské, které si chtějí přivydělat a vybudovat si vlastní byznys a nevracet se už po mateřské do práce.
?Ženy, které chodí do zaměstnání a hledají přivýdělek.
?‍♀️Máme tam i ženy, které hledají seberealizaci, změnu nebo postupně chtějí odejít ze zaměstnání.
☛Těch důvodů proč dělat něco navíc je hodně.
Spolu se svým teamem jsme vytvořily skvělý on-line koncept videí, webinářů, on-line porad, poraden a veškeré podpory pro začátečníky.
Musím říct, že jsme se do toho všichni pustili po hlavě a opravdu jsme si to užili, prostě nás to bavilo. Teď už máme první krásné výsledky.

? Ani nevíte, jak jsem šťastná, že nemám zaměstnance, sklady a výhodou mé práce je ta, že pracuji odkudkoli na dálku, hodně dělám věci on-line pomocí videí, webinářů, uzavřených facebookových skupin.
Vše si jde naplánovat předem, takže jsem si vše připravila a mohla vyrazit do dalších kempů jako jsou Strážnice, Rožnov pod Radhoštěm, Pasohlávky a další. ?

Mé letní prázdniny končí a já se těším na podzimní cestování

To je ve zkratce mé léto, mé prázdniny, které končí. A já už se těším i na podzim ?, na určité zklidnění, pravidelnost, svařáky a vonné svíčky.
? Podzim mám ráda.

? Naplánovali jsme si další cesty karavanem do termálních lázní, výlet do Budapešti s kámarádkami, ale cesty i pracovní..

Čekají nás velká produktová a byznysová školení Praha – Brno – Ostrava, kde nás bude o principech tradiční čínské medicíny školit naše Produktová managerka Elenka Ješíčková a já se svými dalšími kolegyněmi budu školit marketing a prodej. Některé sály jsou už plně vyprodané, ale kdyby vás zajímala naše práce, tak se mi ozvěte.

Dostala jsem od firmy pobyt v Číně a celá rodina jede se mnou

Jako každý rok, tak i letos jsme měli vyhlášenou soutěž od firmy, pro kterou pracuji. Splnila jsem podmínky a dostala jsem dovolenou zdarma.
? Letos letíme do Číny.

Na tento pobyt se neskutečně těším, letíme celá naše rodina.  Shanghaj, Peking, velká čínská zeď, to jsou opravdu místa o kterých se mi ani nesnilo, že někdy uvidím a zažiju jejich atmosféru. ?

Jsem nepopsatelně vděčná za tuto cestu, za svobodu, kterou tady ve firmě mám. Za možnosti a příležitosti, které každým dnem dostávám.

Zajímá vás jak pracuji? Chtěla byste zažít ve svém životě více svobody? Napište mi, ráda poradím jak začít.
  Těším se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivča ♥♥♥

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top