Nechci strávit život v kanceláři….chci cestovat a žít svobodně…

Občas mě přepadne pocit, že my ženy nemáme jednoduchý úkol. Milujeme svoje děti, chceme jim být nablízku, zároveň chceme trávit čas s partnerem, postarat se o domácnost, být upravené, hezky oblečené a chceme být také nezávislé. Chceme si vydělat peníze, dělat co nás těší. Mívala jsem vnitřní konflikt. Nevěděla jsem jak skloubit svá přání. A popravdě neznám ženu, která by neřešila, to, co já.

Mé příjmy oproti strávenému času nebyly adekvátní

Bublalo to ve mně dlouho, až přeteklo… Založila jsem si živnost, pronajala si prostory a začala pracovat jako výživová poradkyně. Myslela jsem si, že konečně dosáhnu všeho, co jsem si přála. Opravdu jsem na sobě makala a skutečně dělala, co mě těší. Výživařina mě vážně bavila. Jenže já trávila v práci téměř 12 hodin denně a mé příjmy oproti strávenému času nebyly adekvátní. Takhle jsem to nechtěla. Chodila jsem vyčerpaná domů.

Vyhořela jsem a přemýšlela jak dál.
Protože jsem si vždy zajímala o osobní rozvoj a navštěvovala semináře motivačního trenéra Marka Dzirasy a jiných koučů, přišel mi do cesty zajímavý a pro mě dosud neznámý test osobnosti Dynamika Bohatství od kouče Janka Poláka, který Dynamiku bohatství přeložil a přivedl ze zahraničí k nám. Zaujal mě, že je zaměřený na podnikání a osobnostní talenty a dobře ukazuje, jak přetavit osobní talent v podnikání tak, abychom se co nejméně nadřeli a dělali svou práci lehce a s radostí. Test ukázal, že můj největší talent spočívá ve vyjednávání obchodu a v komunikaci s lidmi.

V podstatě to na mě sedí a zřejmě i proto, jsem se v oblasti výživařiny tak dřela. Musela jsem se věnovat mnoha činnostem – od tvoření výživových kurzů, po poradenství ve výživě až po vedení zaměstnance a to mi bralo sílu a energii, kterou bych mohla věnovat obchodu. Takže můj největší talent se nemohl pořádně projevit.
Došlo mi, že podnikání na vlastní pěst není pro každého. Chtěla jsem být obchodník. Rozhodla jsme dát na dráhu obchodního zástupce. Vůbec jsem si nevěřila, ale toužila jsem zjistit, zda měl test pravdu.

Je to to, po čem jsi toužila?

Pro někoho vysněná práce. A skutečně, dostala jsem firemní auto, mobil, pěkné a jisté peníze každý měsíc, super kolegy. Ideální stav. I když ráda řídím, tak mi po nějaké době začalo vadit trávit dlouhé hodiny jezděním v autě. Z auta mě začala bolet brzy záda a cítila jsem, že nechci strávit většinu času na silnicích a dálnicích…

Do obchodu jsem se zamilovala, toužila jsem obchod dělat, ale jinak. Moderně. Toužila jsem po změně, sledovala jsem videa, webináře úspěšných obchodníků a toužila to dělat jako oni.

Říkali mi, ať už nehledám, nemá to význam

Věřím, že jak člověk myslí, to do svého života přitahuje. A do cesty mi přišla šance na změnu. Potkala jsem úžasnou dámu, která mi ukázala, že obchod se dá skutečně dělat jinak a moderně. Začala jsem pracovat v dokonalém multilevelovém systému firmy Tian De, který se dnes dá skvěle propojit s internetem. To většina jiných MLM systémů práce neumožňuje. Jejich produkty mě uchvátily svou kvalitou a tím, jak účinkují. Je pro mě radost je nabízet. Čeho si však cením nejvíc, je že pracují v týmu velmi úspěšných lidí, kteří mi ukázali cestu a svou práci mohu dělat ODKUDKOLIV!
Učím se od nejlepších. Nikdo mi nevěřil, když jsem odcházela z jistého a dobře placeného zaměstání. Říkali mi, ať nehledám, že to nemá smysl. Nenajdu už nic lepšího.

Porady děláme rychle a odkudkoliv. Jsem opravdu šťastná

Neposlouchala jsem a rozhodla se do toho jít naplno.
Dnes mohu bezpečně říct, že jsem během devíti měsíců vytvořila obrat o 2 500 000 milionech korun. K tomu pracuji odkudkoliv se mi zachce. Stačí mi telefon, připojení k internetu a notebook. Komunikujeme přes Skype, porady děláme na dálky a to i přesto, že mám tým z celé České republiky.


Mám čas na rodinu a toho si moc cením, protože mé děti nezadržitelně dospívají a za chvíli utečou z domu a litovala bych chvilek, kdy jsem s nimi nemohla být. Milujeme cestování. Jezdíme v karavanu a takto mohu pracovat z cest, od moře, z hor, z campu….

Nikdo mi neříká, v kolik mám ráno vstávat, na jakém místě mám být, co tam mám dělat.

Život mi neutíká mezi prsty

Pokud vám v životě toto chybí, pokud si přejete změnu,mohu vám s ní pomoci, tak jako pomohli jiní mně. Zvu vás na svůj webinář, kde se dozvíte další detaily mé cesty.
Webinář si můžete pustit v klidu svého domova, stačí se zaregistrovat emailem rozkliknutím tohoto odkazu WEBINÁŘ a pošlu vám upozornění, kdy budu vysílat on-line.

Podívat se na webinář

 

Pomohlo?

Související štítky

VIP Karta

Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

Top