Jak být maminkou a zároveň finančně zabezpečná

„Přece nezahodíš kariéru, kterou jsi posledních 13 let budovala? Jak můžeš opustit tak dobře placenou a jistou práci? “ Všichni se mě ptali, ale já měla jasno. Byly to těžce vykoupené peníze a svoboda v životě minimální. A navíc, dítě potřebuje maminku a já nechtěla spěchat do zaměstnání, jen proto, že mi jednou skončí rodičovská.

Nepřemýšlela jsem o životě bez práce, ale práci a svobodě

Posledních 13 let jsem měla pěkné místo na pozici personální manažerky. Jistá práce, pravidelná mzda, pro mé okolí naprosto dokonalá kariéra. Žila jsem klasický život. Svázaná hypotékou, seděla jsem v kanceláři 8-10 hodin denně, přesčasy byly běžné… Čas od času jsem smutně zapřemýšlela, jestli je to to pravé, co ve svém životě chci.

Začala jsem snít o životě ve volnosti. Ne o životě bez práce, ale o práci, která mi umožní svobodnější život.

Tehdy jsem potkala Ivu. Povídaly jsme si o její práci, o kosmetice, o tom, že ženy dnes nemají čas být ženami… Nejvíc mě zaujala informace, že účinnost běžně dostupné kosmetiky je velice nízká – cca 2-3%.

Iva mě nadchla svým nadšením pro práci. Představila mi produkty tradiční čínské medicíny, o kterých tvrdila, že mají díky svému speciálnímu složení vysokou účinnost kolem 20 %. Líbilo se mi, že obsahují výtažky bylin z Altaje, nejčistší oblasti na světě.

Kde bych na to vzala čas?!

Iva mi ukázala marketingový plán. Ukázala mi, kam se během půl roku vypracovala ona. Moc se mi to líbilo. Ale stejně jsem ji první dva měsíce odmítala. Kde já bych na to vzala čas?? Při svém pracovním vytížení?

Dnes děkuji, že jsme se potkaly. Hodně jsem o svém životě přemýšlela. O tom, že ženy si dnes nedopřejí odpočinek, péči o sebe odkládají na poslední místo… A co teprve, když otěhotní. Už jako těhotné se strachují, kdy a kam se vrátí po skončení rodičovské. Strachují se, že budou muset opustit dítě a být 8 hodin pryč.

Začala jsem intenzivně přemýšlet, jak opustit korporaci, ale být stejně finančně zabezpečená

Tak jsem se Ivy zeptala – co je dosažitelné v tianDe?? Řekni mi víc.

Během 3 – 6 měsíců si můžeš sáhnout na 20 000 Kč čistého, když se tomu budeš věnovat 10 h týdně. “ To je neuvěřitelné, to mě zajímá a chci to zkusit. “

Začala jsem o tom mluvit s ostatními, šířit svůj zájem a lásku, protože mě produkty velice nadchly. Nešla jsem do toho po hlavě, že bych hned dala výpověď, nebo měnila zaměstnání a spálila mosty – rozhodla jsem se, že tomu dám půl roku, vstanu dřív , odpoledne nepůjdu ven, budu se tomu věnovat a uvidím, kam se dostanu a jak se to vyvine.

Po půl roce jsem byla dávno z korporátu venku, odešla jsem ze zaměstnání, 4. měsíc v tianDe jsem dávala výpověď. Dosáhla jsem těch 20 000 Kč, a i když to bylo ještě daleko k tomu, co jsem měla za peníze v korporátu, tak mi došlo, že když tomu budu věnovat víc hodin týdně, tak se na peníze s přehledem dostanu a budu mít daleko více svobody.

Přece nezahodíš takovou kariéru….

Ale pro mě to nadšení z tianDe bylo tak rozhodující a já tomu svému snu tak věřila, že jsem nepochybovala. Chtěla jsem opustit korporaci a být stejně zabezpečná. Nikdo mi to nedokázal vymluvit. Ale já říkala, že už vnitřně nemůžu.

Nechci svůj život strávit v kanclu nenaplněná. To ve mně vibrovalo. Kdokoliv mi říkal nedělej to, mě jen posílilo v mém rozhodnutí udělat to.
A nebylo to jen o penězích – je o radosti. Nejlepší rozhodnutí mého života, jsem dojatá každý den.

Chci předat každé ženě, která není naplněná a šťastná (v korporaci a jinde) – poselství – nemusíte to žít!!

Tiande nabízí mnohem víc, než je pracovní smlouvu a stravenky a jiné benefity .

Opustila jsem v uvozovkách zázemí, jistoty, ale dostala jsem mnohonásobně víc

Pro mě tianDe dávno není o penězích.

Mám okolo sebe tým žen, prožívám s nimi životní proměnu, chci je dovést k naplněným snům. Umožňuji jim vést naplněný život, provádím je , cítím velkou zodpovědnost, nemusí mít strach z vyhození ze zaměstnání, kam se po mateřské vrátí….  To jsou ty příběhy, kdy se bojí vrátit po mateřské do zaměstnání, vždyť dítě potřebuje maminku, chodit někam 8 hodin do pryč, to je dlouhá doba pro dítě i maminku.

S tianDe můžete začít krok po kroku jako já. Iva mi pomohla, ukázala mi cestu. Uvidíte, že si produkty zamilujete. A když je budete milovat vy, nakazíte i ostatní.

Pokud cítíte touhu udělat krok ke svobodnějšímu životu, ozvěte se nám ☘
♡♡♡ S láskou ♥♥♥

Iva a Jiřina

Pomohlo?

Související štítky

VIP Karta

Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

Top