Baví mě pomáhat ženám postavit se na vlastní nohy

Když začínáte podnikat, tak nikdy nevíte jak to dopadne. Jak se vše bude vyvíjet?  Zda budete na to všechno dobrá?  Jestli se všechno naučíte?  Jestli potkáte ty správné a pravé lidi, jestli se uživíte….? Znáte to…?

Pokud postavíte své podnikání na pomoci druhým, vždycky budete mít spoustu práce

Řekl kdysi Chris Guillebea….

Přesto, že těch „JESTLI“  může být opravdu hodně, tak za sebe mohu potvrdit, že jdu tou správnou cestou, se správnými lidmi a správnou firmou. S tianDe podnikám třetí rok a tento rok byl pro mě další ujištění.

Mohu říct jedno velké “ANO”. Jsem vděčná za tuto formu a tuto příležitost spolupráce.

Základem naší filozofie je pomáhat lidem❤️. A práce máme skutečně hodně !

Rok 2019 byl pro mě hodně o hloubce. Minulý rok jsme nastoupaly vysoko a tento rok byl pro mě výzvou vše upevnit, ukotvit, vybudovat pevné základy a prohloubit kořeny na kterých naše síť poroste dál. Bude se rozvíjet, kvést a plodit další úrodu.

Mým cílem pro rok 2019 bylo vybudovat firemní kulturu, kde se každé ráno budeme těšit do práce a milovat to, co děláme

Milujeme co děláme

Kde nám bude opravdu hezky…

Za co jsem opravdu vděčná, je že se nám podařilo vytvořit team, který se podporuje, sdílí spolu radosti i starosti. . Učíme se nové věci a inspirujeme se navzájem a to je pro mě asi nejvíc. To je to, čeho si neskutečně vážím a DĚKUJI.

❤️Když jedna něco neví, druhá ji pomůže, prostě táhneme za jeden provaz.❤️

V létě jsme se opět posunuli. Otevřeli jsem historicky první “On-line školu podnikání”. Do školy, která probíhala on-line pomocí FB skupiny, videí, webinářů se přihlásilo přes 400 lidí, většina z nich si začala přivydělávat ke svému platu, krásné penízky.

Mnohé z holek odešly z práce nebo se už po mateřské dovolené nevrátily do svých původních zaměstnání a pustily se na dráhu podnikání.

Některé z nich dnes už úspěšně podnikají a já mám z toho velkou radost.

„Jestli mě něco opravdu baví, tak je to:“Pomáhat ženám v oblasti podnikání a pomáhat jim postavit se na vlastní nohy.”

Ženy si pak mohou začínají plnit více své sny, mohou více dopřát své rodině, mít více svobody a cestovat. To je to, co mi dává smysl a každý den vytáhne ráno z postele.

Minulý rok jsem měla svojí vizi : Vybudovat komunitu žen se smyslem pro zdraví, krásu a nezávislé podnikání. Musím říct, že mám splněno a těším se na další ženy, které se k nám přidají.

Teď 6. ledna jsme otevřely “On-line školu podnikání” pro rok 2020. Pokud s tebou aspoň trochu rezonuje to, co dělám, tak se mi ozvi.

 

On

Když máš sny, máš motivaci !

Díky mým kolegyním, které se mnou 3 roky spolupracovaly, chodily pozdě spát a denně brzy ráno vstávaly, trénovaly, vzdělávaly se v prezentačních dovednostech, prodejních dovednostech, time managementu, vedení teamů, vedení lidí, marketingu, učily se nové věci jsme dosáhly v listopadu neuvěřitelného výkonu získaly pozici “Smaragdový team”.

Přiznám se, že jsem si myslela, že této pozice nejde snad nikdy dosáhnout. Vždy pro mě byla tak vzdálená, ale vždy jsem o ní snila.

Dnes s obrovskou pokorou smekám před každou ženou, kterou v teamu mám a děkuji, že mají své sny, na kterých pracují a díky tomu vzniklo opravdu něco velkého.

Co může být víc než pomáhat těm co to potřebují?

Na co jsem opravdu dál vděčná a hrdá je to, že jsme opravdu firma jak já říkám “s přesahem”.

V listopadu náš eshop předal na Staroměstském náměstí “1 milion korun dětem” a pomohl tak 32 rodinám.

Z každého výrobku, který si naši zákazníci koupí jde jedna koruna na pomoc dětem a jejich rodinám. 

Další přesah, který mě baví je náš projekt “Výsadba lesa”. Jedna z našich produktových řad, kterou si naši zákazníci rádi kupují je ekologická řada “Ecosphere”.

Z každého výrobku odchází jedna koruna na výsadbu lesa. 

Firma po celém světě už vysadila přes 1.000.000.000 stromů a letos jsme i my vysadily první les v české republice na Šumavě v Horní Plané.

Během celého roku náš team hodně pracoval. Hodně jsme překonávali překážky, učili se nové věci, vystoupili jsme ze zóny komfortu, ale stálo to za to. Ty nejúspěšnější ženy mého teamu si převzaly své automobily jako odměnu za svojí práci. Jsem hrdá na to, že si mohly koupit opravdu bezpečné vozy pro své rodiny. Je pro mě až neuvěřitelné, že si toto mohou dovolit i maminky na mateřské, ale je to prostě tak.

Splněné sny

„Amatéři sedí a čekají na inspiraci, zbytek nás se prostě zvedne a jde pracovat.“ Stephen King

 

Jedna z věcí proč miluji spolupráci s firmou tianDe je cestování

Mojí láskou a vášní je navštěvovat nová místa, poznávat nová místa, nové lidi a jejich kulturu. Cestovaly jsme s TianDe team Travel – to je další “promo-akce”, kterou jsme se s teamem účastnili. V květnu jsme slavili 13.výročí firmy na zaoceánské lodi. Všechny jsme byly ohodnoceny za svojí práci a přitom jsme výletovaly. Objely jsme Francii, Anglii, Belgii, Nizození, Německo.

Rok s tianDe

V říjnu jsem si splnila další cestovatelský sen Čínu. Spolu s celou svojí rodinou a teamem jsme navštívili ty nejhezčí místa Šnaghaj, Peking a hlavně pro mě nejsilnější okamžik jeden z divů světa “Velká Čínská zeď.

Takový byl rok “2019” v kostce. Ano nebylo to všechno jen růžové, neznám nikoho, kdo by šel na vrchol pouze s úsměvem a lehkostí. Často jsme se potili, ano byla i spousta zklamání, byly dny vyčerpání, dny kdy jsme i nespali, ale to k životu a k podnikání prostě patří a nás to baví.

„V podnikání nemůžete čekat, až bouřka přejde, je nutné naučit se tančit v dešti.“ A to je to, co mě na tom prostě baví. Steve Jobs

A teď, když sedím u krbu, piju svou oblíbenou kávu a zastavuji se, zpomaluji, hodnotím, rekapituluji, bilancuji, abych mohla uzavřít rok, který právě končí  – rok 2019”. A abych mohla vstoupit do roku dalšího “2020”.

Vděčnost, pokora, respekt, odvaha, láska, přátelství, pozitivní přístup, ochota pomáhat, ochota se učit

O tom byl letošní rok. A tyto slova, pocity, osobní přístup a další budeme spolu s mým teamem prohlubovat i v dalším roce 2020. Na který se teď už moc těším.

Pokud máš chuť v novém roce něco zkusit, tak se na tebe těším a posílám poslední dnešní moudro od Mahátma Gándího

???Udělat první věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu.???

 

Zajímá vás On-line škola podnikání? Chtěla byste zažít ve svém životě více svobody? Napište mi.
  Těšíme se na Vás….

  ♡♡♡ S láskou a úctou Ivana ♥♥♥

  Iva do Nového roku

  Pomohlo?

  VIP Karta

  Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

  Top