Jak na péči o suchou pleť s Ivčou Nohavovou

Trpíte suchou pletí a nevíte jak se tohoto problému zbavit? Sepsala jsem pár tipů pro svou komunitu a chci se poděli i s Vámi. V článku si řekneme o jednotlivých krocích a také výrobcích, které vám pomohou mít krásnou a hebkou pleť.

More...

1. Jemně odstaňte nečistoty

Čistící mléko Zhenfei perfect šetrně odstraní make-up i špínu aniž by vysušovalo. Hydrataci naopak zvyšuje a vaše kůže bude po použití vláčnější. Stačí smíchat trochu přípravku s teplou vodou a krouživými pohyby nanést na obličej a šíji. Poté pečlivě opláchnout a citlivě osušit.

2. Dodejte maximální výživu

Vaše pleť potřebuje zklidnit a podpořit proces regenerace, zachovat si pružnost a vykompenzovat nedostatek vlhkosti. Omlazující energetická emulze Zhenfei perfect je skvělý pomocník. Stačí nanést na čistou pokožku pod denní nebo noční krém. Spojení jojobového oleje, hrachové bílkoviny a kyseliny hyaluronové se postará, že vrásky ztratí svou sílu a pleť bude pružnější, hladší a svěžejší.

3. Hydratujte pokožku

Ráno a/nebo večer zakončete svůj pečovací rituál nanesením krému. Ať už použijete Intenzivní hydratační krém nebo Pečující krém na vrásky Zhenfei perfect, v obou případech dodáte suché pleti vše, co potřebuje, aby si zachovala potřebné množství hydratace. S pečujícím krémem se jen více zaměříte na obnovu buněk, zvýšení elasticity a zjemnění vrásek.

4. Nezapomeňte na oči

Nejnáročnější péče s peptidy pro nejjemnější kůži - pomáhá mohutně regenerovat buňky vaší pokožky kolem očí, aby váš pohled byl stále okouzlující. Gel na oční vrásky nebo Krémový gel na pokožku kolem očí řady Zhenfei perfect pomáhá redukovat množství mimických vrásek, ale také kruhy a váčky pod očima. Nanášejte zlehka na pokožku. Nemasírujte.

5. Extra péče - zbavte se zátěže

Pomozte své pleti znovu dýchat a pravidelně jí zbavujte odumřelých buněk. V případě suché pleti to musí být maximálně šetrný proces. Skvěle se pro to hodí Expresní peeling Zhenfei perfect s výtažkem z mořských řas. Jednou za 2 týdny stačí nanést a masírovat 1–2 minuty malé množství peelingu a poté opláchnout studenou vodou.

Vaše pleť bude čistá, vláčná a hebká.

Doporučení a VIP karta

I když máte suchou pokožku, nemusíte strávit v koupelně spoustu času, pokud máte ty správné pomocníky.Vyzkoušejte řadu Zhenfei perfect a dopřejte si péči, kterou vaše tvář potřebuje.

Napište si o vlastní VIP kartičku, se kterou všechny výrobky nakoupíte se stálou slevou.

Pomohlo?

Související štítky

VIP Karta

Získejte neveřejnou VIP kartu tianDe a nakupujte všechny produkty za výhodnější ceny.

Top